| idontreallycare a întrebat:

Salut. Idei de cadouri personalizate, sau si mai bine ceva handmade pentru aniversarea relatiei pentru iubita mea?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Ce ii place mai exact iubitei tale? Nu ai oferit niciun detaliu si nu ar strica sa o faci. Are vreun hobby, o carte preferata sau niste personaje indragite dintr-un serial? Poti porni de la acestea.E usor sa cumperi ceva super generic, adica ciocolata si flori, dar alegand un cadou in functie de ce ti-a povestit ea ar da-o pe spate, ar arata ca o asculti, in primul rand.Gasesti tot felul de chestii faine handmade pe la targurile care se tin in zilele astea calde sau online, pe siteul Breslo de exemplu.Nu lua bijuterii, accesorii sau haine daca nu o cunosti inca foarte bine, nu sunt alegeri safe.Ce buget ai?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Un mini_tort cu numele voastre gravate pe el.