| Marius734 a întrebat:

Care este cea mai buna metoda de a face bani in online?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cea mai buna afacere este sa ai o proprie afacere online (vezi cazul eMAG de exemplu, cat si al altor magazine online, bine eMAG e ditamai afacerea cu oameni bazati financiar in spate)
in rest mai greu sa faci bani prin intermediul altora, cu atatia scammeri pe net care chipurile promit castiguri rapide si ca te ajuta dar ei sustrag bani doarwinking
nu exista nimic sigur si nici vreo reteta generala de a face bani pe net in 2024! unii castiga enorm altii pierd
unii fac bani prin siteurile de socializare, altii prin vlogging Youtube, altii vand fel si fel de produse ale sponsorilor lor, altii 'joaca la bursa', fiecare are un anumit mod prin care face bani pe net, dar acestea depind de fiecare si mai ales de cat de implicata a fost acea persoana si cata priza are ea la public

| sierra1 a răspuns:

După răspunsul dat de tine

https://www.tpu.ro/......am-trezit/

cred că cea mai bună soluție, e să mai faci nițică școală. Online desigur

| MistarGoGu a răspuns:

Sa iti vinzi " bine " o abilitate! *( meditatii, scris texte pentru reclame / publicitate, traduceri, editare video / foto )!
Depinde LA CE TE pricepi si stapanesti serios!
Sunt destule platforme de freelancing pe care poti lucra! UpWork, Fiver, JobRack!
Dar gândeste ca vei avea concurență serioasa da la asiatici care fac lucrări pe 20 $!