| Kreefy a întrebat:

Am o intrebare lagata de un Matiz din 2003. Motorul nu merge rotund, adica nu e vorba ca se tureaza sau ca da sa se opreasca, dar are trepidatii cam mari si am vazut ca la un alt matiz nu se intampla asa.ce problema poate avea?
Si ce ii pot face la viteza a 3-a ( numai la viteza a 3-a imi face ), daca nu merge corect, nu stiu cum sa explic, este ceva de genul ca si cum ai apasa pe acceleratie si ai lua piciorul repede ( totul forate rapid ) te misca asa din spate in fata, nu trage corect sau nu stiu ce s-a intamplat cu ea...la toate vitezele merge rotund, apas pe acceleratie si merge normal, numai la viteza a 3a cand apas incepe sa te zgalataie ( iti aseaza mancarea in stomac... ) stiti cumva ce ii pot face? cineva care a avut probleme asemanatoare? Multumesc si astept un raspuns.

1 răspuns:
| vw9378 a răspuns:

Tampon la cutie.