| anonim_4396 a întrebat:

Ce articole de imbracaminte ati vrea sa va lase parintii sa va cumparati (si nu va lasa)?

Răspuns Câştigător
| raisa1993maria a răspuns:

Imi cumpar ce haine vreau, nu-mi interzic parintii sa nu cumpar ceva anume, probabil si din cauza ca nu am gusturi iesite din comun. ma imbrac cat se poate de normal

4 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna!
Mie imi plac foarte mult blugi rupti, dar tata nu ma lasa.

| Lala20 a răspuns:

Scumpee rolling on the floorrolling on the floor

| yumeee a răspuns:

Nişte ghete, pentru că astea pe care le am acum au găuri în ele şi se face băltuţă în ele când e zăpadă afară.
Dar nu e vorba că nu mă lasă, ci mai mult că n-am bani laughing.

| MyWorld a răspuns:

Papuci inalti - tata crede ca is de gay x-(
haine mov - am un hanorac mov si de fiecAre data cand il port imi spune ca n-o sa-mi mai cumpere NEVER haine mov ptc de asemenea el crede ca is de gay
P. S.: Doar tata se opune, mama nu are nimic cu hainele mele straight face