| Vivianna003 a întrebat:

Bună, in prezent sunt studentă în anul 1 la facultatea de asistență sociala cu formatul de învățamat la distanță, totuși aș vrea ca al doilea an să il fac în format fizic, este posibil trasferul fară a repeta primul an?
Mulțumesc pentru eventualele răspunsuri!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu intrebi acolo, la facultate?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la secretariatul scolii si îi intrebi, poate trebuie sa faci o cerere.

| VoidEternal a răspuns:

Trebuie sa te transferi la zi. Suna la facultate si vezi care sunt cerintele.

| Nirvanaaa a răspuns:

Sună la secretariat sau mergi la decanat și vorbește acolo.

| Robert2526 a răspuns:

Nu se poate din pacate

| Cipi1212 a răspuns:

Probabil trebuie să faci o cerere la facultate in care să precizezi că dorești să urmezi cursurile facultății in format fizic.