| Sez301 a întrebat:

Buna! Pisica mea a nascut in urma cu o saptamana jumate 3 pui, iar azi am gasit in cutie doar 2.Am cautat peste tot si nu gasesc puiul, oare l-a omorat pisica? Ma gandesc ca daca doar il muta puiul ar fi mieunat.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

L-a mâncat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Unde ti cutia? Afara sau in casa? Caută peste tot poate o fi in dulap sub pat de unde sa stim noi, sau intreaba i pe cei din casa daca l au vazut pe undeva pe pisoi.

| Simpatic a răspuns:

Foarte rar pisica isi omoara proprii pui, dar motanii fac asta mai des din pacate
poate doar s-a ratacit pe undeva puiul;(