| DeeaAndruutza a întrebat:

Bună ziua.
Am și eu o întrebare…
Eu am avut proba teoretică pentru permisul de conducere pe 29 aprilie și am picat cu 21 de puncte.
Chestia este ca eu am învățat foarte mult de pe site-ul oficial al DIRECȚIEI GENERALE PERMISE DE CONDUCERE ȘI ÎNMATRICULĂRI.
Dar am întâlnit întrebări pe care nu le-am văzut de pe acel site și din cauza asta am picat.
Am uitat să menționez ca de pe acel site făceam 26/26.
Am citit și din carte dar mai tare m-a încurcat.
Ce aș putea să fac? De pe ce site aș putea să învăț și să fac în continuare chestionare?
Am auzit de site-ul școala rutieră, nu știu dacă este bun…

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi trebuit sa inveti legislatia nu intrebarile pe de rost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
E cel mai bun școalarutiera.ro
Eu am dat pentru toate categoriile și nu am picat niciodată la sală

| LisaJulie a răspuns:

Eu te sfătuiesc sa inveti dintr-o singura sursa! Încearcă sa alegi ori înveți prin chestionare/teste cât mai multe! Ori citești codul rutier! Sunt de acord ca multe sunt băgate de umplutura și nu au niciun sens dar unele trebuie gândite logic!