| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot anula o cerere de prietenie pe care am trimis-o pe tagged? plss

1 răspuns:
| myname1s a răspuns:

Dai la prieteni si acolo ai o categrie cu "requests". Acolo gasesti toate cererile de prietenie, de acolo alegi categoria "from you" si acolo gasesti toate cererile de prietenie care le.ai facut, si acolo ai si posibilitatea de a anula o invitatzie.
Daca vrei sa stergi un prieten din lista dai la "My friends" si acolo cand dai pe poza oricarui din prieteni iti apare #1 si un "x" rosu... dai pe x si. l stergi happy