| Miruna0909 a întrebat:

De ce în țările arabe, femeile blonde sunt privite foarte urât?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dar de ce crezi ca doar cele blonde sunt privite in vreun fel acolo si cele brunete nu?
blone pentru ca vin din alte tari decat cele ale lor!?
este vorba de religie si traditii la ei si mai putin de ce culoare are parul meu sau al tau sau al celor care trec pe acolo pe la ei

| darrio2007 a răspuns:

Pentru că sunt rare pe acolo.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai toate femeile sunt privite urat

| dullcat a răspuns:

Se numeste discriminare.Totusi nu vad legatura cu arta&cultura.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru dullcat):

Păi femeia e o Artă și e vorba de Cultura arabă laughing

| dullcat a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

O fi, dar as fi vazut intrebarea maidegraba la Social si politic. laughing

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru dullcat):

Asta trebuia să fie la categoria Turism.O să mute următoarea întrebare la categoria Legislație Politic & Social dar acum testează terenul, deci pregătește acuzarea laughing

| gabicoo a răspuns:

Mulți arabi au studiat prin Românica și ghici in ce culore erau vopsite fetele la care apelau?

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Dă mai multe detalii.De unde ai dedus tu asta?

| LisaJulie a răspuns:

Ba nu e adevarat! Doar ca la ele este foarte rar sa ai parul blond