| Georgiana883 a întrebat:

Bună ziua! A comandat cineva de pe acest site Marc Jacobs România?
Mi se par cam ieftine și nu prea îmi prezintă încredere.
https://www.marcjacobsromanias.com/......-p-25.html

Răspuns Câştigător
| Madalina7944 a răspuns:

Fake! Nu au date de contact ale firmei, iar pagina "Despre noi" nu are legatura cu marca respectiva.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nicio firma care se respecta nu va oferi reduceri atat de mari, de 70-90% pentru produsele,, de firma''.Ai mare grija ce cumperi, e plin de fakeuri, daca tii la acest aspect.Acelasi lucru e valabil si pentru reclama la reduceri, nu le vei vedea lipite pe ferestrele magazinelor fizice, cu tipar gigantic si culori tipatoare, decat la magazinele de duzina.La cele de fite fie nu scrie nimic pe nicaieri, fie scrie numai intr-un colt, discret, sa nu vada tot omu'.Nu le frecventez insa este teorie cunoscuta pentru marketing, oricine se poate informa.

| Standt a răspuns:

O geanta REDUSA la 500 lei ti se pre ieftina?
Mi se pare ca nu tu muncesti banii pe care ii cheltuiesti.

| Georgiana883 explică (pentru Standt):

? chiar muncesc pentru toți banii cheltuiți. Mi s-a părut ieftin pentru acest brand. Pe alte site-uri fără minim 1000 lei nu găsești astfel de genți

| ariel13 a răspuns:

Dacă nu-ți prezintă încredere de ce vrei să-ți comanzi dea colo?

| Georgiana883 explică (pentru ariel13):

N am spus ca vreau sa comand de acolo.
Mai bine nu te deranjai sa răspunzi