| Brunet_Bogdan_1994 a întrebat:

Buna seara, numele meu este Bogdan si vreau sa ma angajez din nou la mega am mai lucrat acum 2 ani pe o perioada de un an jumate la un mega image si acum vreau sa revin in echipa mega image doar ca imi cere semnatura sefului de magazin unde am lucrat si acesta nu vrea sa imi dea semnatura deoarece am avut 10 zile de medical apoi mi-am bagat demisia ce as putea face sa revin innapoi in echipa mega image!

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Du-te la alt mega, cred ca sunt vreo 10 magazine pe o raza de un kilometru

Răspuns utilizator avertizat