| Andrei9887andy a întrebat:

Buna all! Știe cineva unde as putea face dragoste în masina în Brasov? Voi pe unde mergeți?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu fac dragoste cand merg in Brasov ...la hotelwinking e adevarat nu-s din Brasov happy
cat despre masina, tu ai putea cauta un loc lăturalnic, n-ar trebui sa fie greu in Brasov sa gasesti "ascunzis"

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca ai putea face, dar nu este recomandat fiindca te poate prinde Politia si risti sa platesti amenda pentru expunearea organelor sexuale in public (fiindca nu esti acasa la tine sa fie in intimitate, masina alanndu-se pe sosea sau pe un domeniu public)., ori risti sa ramai blocat intr-un act sexual numit penis-captivus, destul de rar intalnit, dar asta li se poate intampla oricui, deci raspunsul este nu, fiindca nu este bine si nici sanatos sa risti pentru un sex patetic facut in masina.

| dullcat a răspuns:

Buna.Sub Tampa, eventual salutati si ursul cand coboara pe acolo. laughing) Sexul se face de regula undeva comod si intim, nu asa ca oamenii strazii.

| GouDidodino a răspuns (pentru dullcat):

Sexul se face unde ai plăcere să îl faci.

| dullcat a răspuns (pentru GouDidodino):

Din partea mea il poti face oriunde, si pe strada in vazul lumii. laughing Dar numai sex nu se numeste.

| Fatamuntilor a răspuns:

Urci in Poiana! Apoi iei telecabina si urci sus.Mergeti si voi putin mai sus printre brazi.Inafara de ursi,lupi, furnici, capuse, nu cred va va deranja nimeni. Avantajul e ca o sa aveti parte de un concert gratis dat de pasarile de acolo!
caz rezolvat, pupici!

| VoidEternal a răspuns:

Pe locurile din spate, normal...

| StoicAnalysis a răspuns:

Pe orice camp accesibil.

| RazvanEu12 a răspuns:

În parcarea unui mall