| Aryannakdee a întrebat:

Bună ziua, am o întrebare, poate mă poate ajuta cineva? Unde îmi pot promova contul de onlyfans? In afara de site-uri de socializare. Cunoașteți grupuri dar nu aș dori să apar pe România, mulțumesc mult.

Răspuns Câştigător
| crowleydark a răspuns:

Răspunsul la întrebarea ta este unul mai complex. Este un domeniu care în ziua de azi necesită mult "know-how" pentru a face față competiției (după cum vezi și tu din experiența proprie). Dacă vrei să discutăm pe larg despre subiect, scrie-mi în privat.

| Aryannakdee explică (pentru crowleydark):

Mulțumesc frumos, desigur

| crowleydark a răspuns (pentru Aryannakdee):

Vezi să-ți completezi profilul de TPU ca să poți primi/trimite mesaje în privat.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu pe site-urile de socilizare, ce ai impotriva FaceBook-ului si Instagramu-lui care sunt gratuite?
oricum te poate vedea oricine, fiindca aproape 1/3 din populatia Romaniei ori traieste, ori lucreaza afara, ori calatoreste, ori are VPN si te poate recunoaste la fel de usor si simplu.

Daca ti-ai facut onlyfans inseamna ca ti-ai asumat in totalitate raspunderea expunerii organelor tale sexuale, direct si fara rusine, declarand cu ocazia asta ca nu-ti pasa nici de parinti, nici de bunici si nici de alte cunsotinte.
Este doar o chestie de timp pana vor afla toti cunsocutii tai.

Ti-as recomanda totusi, sa-ti intrebi parintii si bunicii (evidentt fara a le spune ca deja ai cont pe onlyfans), ce parere au ei despre cele care fac "sex virtual" online?
Cum vad ei viitorul unei asemenea fete si cat cred ei ca sunt d emandrii parintii ei, mai ales daca ea castiga bani buni.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu aici, asta-i clar.

| GouDidodino a răspuns:

Pune contul aici, eu as vrea sa te vad

| Aryannakdee explică (pentru GouDidodino):

Am România banata?

| GouDidodino a răspuns (pentru Aryannakdee):

Eu de unde sa stiu ce setări ai tu

| LePapillonSurvivant a răspuns:

E mai usor sa atragi niste prostovani, care au uitat cum arata fala femeiasca, decat sa muncesti, sa produci ceva.
Am vazut ca e la moda pe Youtube acum, ca niste fatuci sa spuna ca fac "Yoga in the sun" sau alte combinatii pe aceeasi tema, aparand intr-un costum foarte mulat si sumar imbracate, invatandu-i pe oameni cum trebuie sa se relaxeze si sa se conecteze cu "eul" lor. In realitate nu este decat promovare a conturilor de pe site-uri pornografice, (evident link-urile sunt adaugate in descriere) si stimularea prostiei barbatilor care saliveaza la fala femeiasca. De ce nu le-ai lua banii? Asa-i?
Oare asta se potriveste cu valorile unuia sau altuia? Nu mai spun ca mai mereu fatuca este intr-o pozitie de doggy style.

| Madaxo97 a răspuns (pentru LePapillonSurvivant):

Din păcate, vina exclusivă a existentei acesor fete, "lucrătoare sexuale" cum li se spune mai nou, este doar a bărbaților. Ei se hrănesc cu astfel de conținut si fără ei aceste fete nu ar exista si ar fi nevoite sa se duca la muncă.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Madaxo97):

Nici chiar exclusivista. E prea acuzativ. Eu sunt de parere ca vina se imparte undeva la 20% a lucratoarelor si 80% a consumatorilor. Nu favorizez nici o tabara, doar din punct de vedere moral, cam asta ar fi situatia. Adevarat e ca vina in mare parte e a consumatorilor pentru ca ei au puterea de cerere, dar o mica parte din vina o au si lucratoarele pentru ca in ciuda faptului ca ele sunt constiente de acest aspect negativ care are un impact major asupra societatii, ele continua sa faca profit de pe urma asta.