| RazvanEu12 a întrebat:

Salutare,azi am făcut sex cu soția neprotejat și am ejaculat pe ea. Apoi ea mi-a făcut un oral
In cat timp pot afla daca am lăsat-o gravidă?
Am 34 de ani, ea 30

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un test corect de sarcina se poate face DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala!
Orice test facut inainte de 21 de zile va arata eront si este inutil, fiindca hormonul gravidiei nu apare in urina mai devreme de 3 saptamani(21 zile), dupa fertilizare.

| dullcat a răspuns:

Adica voi aveti 30, respectiv 34 de ani si nu stiti in cat timp se afla de posibilitatea unei sarcini sau cum anume se afla?

https://media.tenor.com/KHu0RQ8IWI4AAAAC/troll-detected-troll.gif

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai ejaculat pe ea si nu in vaginul ei nu o lasi insarcinata, nu ai spus unde anume ai ejaculat pe ce parte a corpului ei ai ejaculat pe mina pe picior pe sînul ei pe fața ei unde

| IamJoKeR a răspuns:

Toata treaba este ca oralul vostru sa fie reciproc, Razvan!

| Madaxo97 a răspuns:

Deci intenția ta este sa o lași sau nu gravidă? Ca nu se înțelege exact. Daca vrei sa rămână ejaculează înăuntru, de preferat in perioada fertilă a ei, cam la o săptămână dupa ce i-a venit menstruatia, daca nu vrei neapărat sa rămână, pur si simplu vrei sa afli daca a rămas gravida sau nu, vei afla dupa cel puțin 2, 3 saptamani, nu prea apar simptome ale sarcinii mai devreme. In primul rând vedeți daca ii întârzie menstruatia, asta e primul semn de sarcină

| RazvanEu12 explică (pentru Madaxo97):

Soția spune că fix acum o săptămână i-a venit menstruația, o să mai ne **** și zilele următoare să fim siguri

| Madaxo97 a răspuns (pentru RazvanEu12):

Daca fix acum o săptămână i-a venit menstruatia si aveți de gând sa faceți sex si săptămâna asta, care ar fi la ovulație in perioada fertilă după calculele mele, ar trebui sa rămână gravidă, faceți zilnic toata saptamana asta pentru a mări șansele, si ejaculează înăuntru, succes!

| RazvanEu12 explică (pentru Madaxo97):

Mulțumesc,doamne ajuta

| vasileparnaie a răspuns:

Bagati piesa ''super ex'' o sa fie si mai frumos

| bas123 a răspuns:

Bro, in situatiile astea... sigur sunt gemeniwinking

| anamariaaaa12 a răspuns:

La varsta ta n as pune intrebari aici?